Česká premiéra speciální edice rolet Star Wars

Letošního 14. prosince se do vesmíru Hvězdných válek zapsala další kapitola – světová premiéra filmu „Star Wars: Síla se probouzí“. Česká premiéra se odehrála v noci z 16. na 17. prosince. Nový film je sedmým pokračováním této epické ságy. Díky němu se dosavadní spolupráce mezi studiem Disney a skupinou VELUX, největším světovým výrobcem střešních oken a příslušenství, posouvá do zcela nové galaxie. Kolekce „Star Wars & VELUX Galactic Night“ nabízí čtyři zcela zatemňující „galaktické“ rolety, navržené speciálně pro dětské pokoje. Nové rolety podporují odpočinek a tvořivost dětí. Tedy zásadní faktory nejen pro růst budoucí generace, ale současně i pro navrhování produktů VELUX pro dětské pokoje.

velux_starwars_1

Skupina VELUX byla založena v roce 1941 s cílem vnést do moderních domovů světlo a čerstvý vzduch. Po 74 letech fungování a milionech vyrobených střešních oken má dnes společnost vedoucí postavení na trhu. Stále chce vytvářet z domácností prostory, jež budou vyhovovat individuálním potřebám ohledně zajištění denního světla v každé místnosti domu či bytu. To se týká i dětských pokojů, které se v současné době spíše než ložnicemi stávají místem pro trávení volného času. Proto by rodiče měli věnovat větší pozornost jejich vybavení, jak z hlediska funkčnosti, tak i kreativity.

velux_starwars_2

Zájem VELUX o dětské pokoje – a zajištění denního světla v nich – vedl v roce 2014 k úspěšné spolupráci se studiem Disney. Na výrobcích VELUX se začaly objevovat nejoblíbenější postavičky z Disneyových animovaných filmů. Nyní se portfolio rolet pro dětské pokoje rozšiřuje o motivy filmové ságy Star Wars. Kolekce „Star Wars & VELUX Galactic Night“ se inspirovala filmem „Star Wars: Síla se probouzí“ a obsahuje čtyři zcela nové motivy vytvořené exkluzivně skupinou VELUX v těsné spolupráci se společností Disney.