Údržbu i realizaci zahrad je možné si objednat

Součástí práce firmy Zahrady Řiháček je udržování okrasných zahrad a firemních areálů. Díky profesionální práci se může zákazník spolehnout na to, že jeho dřeviny a rostliny budou mít nádherné květy či plody a zahrada tak získá na dokonalosti. Firma pana Řiháčka zajistí veškerou péči o zeleň. Od odplevelení, obrývání záhonů, postřiku a hnojení, až po úklid komunikací.

Realizace obytných zahrad
Přestože teď vaše zahrada „spí“, možná je ten pravý čas přemýšlet již nyní nad její jarní údržbou. Pomoci vám s tím může firma Zahrady Řiháček.

„Jsme mladá progresivní firma, působící na trhu od roku 2008. Naší prioritou je poskytnout zákazníkovi kvalitní služby v oblasti zahradní architektury a péče o zeleň,“ představuje svou firmu Lubomír Řiháček.

zahrady_rihacek_1

Zaměstnanci firmy se mohou pochlubit kvalitním vzděláním v oboru a získáváním dalších a dalších dovedností a zkušeností v oblasti zahradní tvorby. A to díky účastem na nejrůznějších konferencích, seminářích a školeních.

Firma zajistí originalitu svých prací. Samozřejmostí je individuální přístup k jednotlivým zákazníkům. „Naše zahrady se vyznačují kombinací trvalkových záhonů, které doplňují solitérně vysazené stromy nebo jiné rostliny vyššího patra. Veškeré výsadby jsou podtrženy čistými liniemi trávníků,“ vysvětluje Lubomír Řiháček. Pro firmu není problém přidat do zahrad i vodní prvky, různé velikosti kamenů, dlažby, skalky, atd.

Firma poskytuje i údržbu zahrad
Součástí práce firmy Zahrady Řiháček je udržování okrasných zahrad a firemních areálů. Díky profesionální práci se může zákazník spolehnout na to, že jeho dřeviny a rostliny budou mít nádherné květy či plody a zahrada tak získá na dokonalosti. Firma pana Řiháčka vám zajistí veškerou péči o zeleň. Od odplevelení, obrývání záhonů, postřiku a hnojení, až po úklid komunikací.