Designový nábytek DRUMBEN nabízí netradiční originalitu

Originalita, ekologické materiály, sympatická řešení, to všechno a ještě mnohem více je DRUMBEN – originální český výrobek do každé domácnosti.

drumben_1

Společnost DRUMBEN je výhradně českou firmou, která se vyšvihla na přední příčky oblíbenosti mezi zákazníky s požadavky na originalitu a multifunkčnost bytových doplňků za dostupné ceny. Vývoj a výroba inovativních doplňků interiérů stojí na neotřelosti a kreativitě mladých designérů a flexibilitě nadaných architektů. Spojením originality myšlení s důmyslnými konstrukčními prvky přichází na svět jedinečný designový nábytek z recyklovaného papíru s přidanou hodnotou snadné manipulace, maximální úspory místa a efektivní multifunkcionality.

drumben_2

DrumbenTøm

Multifunkční designové řešení DrumbenTøm si již získal příznivce mnoha domácností, s požadavky na netradiční a víceúčelová řešení. Korpus nábytku Drumben je vyroben speciální technologií z recyklovaného vrstveného papíru, který splňuje vysoké nároky na designa pevnost. Horní sedací plocha je vyrobena z kvalitní lakované březové překližky s funkční nosností až 200 kg, v krátkodobém tlaku dokonce snese zatížení až 1 200 kg! DrumbenTøm nabízíme ve třídílných stohovatelných sadách ve dvou velikostech. S potiskem i bez, určené ke kreativnímu dotvoření, dle interiéru domácnosti zákazníka.

Nømad

Praktický pojízdný stolek Nømad nabízí úsporné řešení funkčního bytového doplňku pro menší prostory. Praktičnost inovativního řešení Nømad poskytuje úložný prostor až 140 litrů pro vše, co se jinam nevejde: časopisy, pletení, polštáře, deky, hračky apod. Snadnou manipulaci zajišťují důmyslně skrytá kolečka a nenáročnost údržby zajišťuje horní deska stolku, která je opatřena několika vrstvami speciálního olejového vosku na přírodní bázi.